Hakkımızda

Hakkımızda

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş eti hastalıkları ve Estetik diş hekimliği ilgili hekimler tarafından yapılmaktadır.
Hakkımızda
YENİ NESİL DİŞ HEKİMLİĞİ

 -Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
-Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslar arası düzeyde referans merkezi olmak.
-Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.
-Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.
-Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.
-Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.

MİSYONUMUZ:

Teknolojik donanım ve sterilizasyon hususlarında, Avrupa standartlarında hizmet kalitesi sunmak; en son gelişmeleri takip ederek, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren deneyimli ve uzman hekimlerimiz eşliğinde 7'den 70'e, hizmet anlayışıyla, hastalarımızın ağız ve diş rahatsızlıklarını en doğru teşhis ile tedavi etmektir.Hastalarımızın kendilerini güvenerek emanet edeceği ve hizmet verdiğimiz uzmanlık dallarında tercih edilen bir klinik olmaktır.

VİZYONUMUZ:

Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, modern tıp teknolojilerini ve uygulamalarını yakından takip edip; uluslar arası standartlarda hizmet kalitesi sunan bir "ağız ve diş sağlığı merkezi" olmak. Ağız ve Diş Sağlığı koruma ve geliştirme bilinciyle; içerisinde alanlarında uzman hekimlerimizin yer aldığı ekiplerce yürütülen hasta ve çalışan memnuniyetini temel alan Türkiye ve Uluslararası düzeyde referans bir klinik olmaktır.